PRETOL je připraven k okamžité pomoci řidičům na D1

PRETOL je připraven k okamžité pomoci řidičům na D1, a to od dnešního rána po dobu dokončení úprav v rekonstruovaném úseku mezi 90. a 104. kilometrem dálnice D1.

Technika společnosti PRETOL je připravena k okamžitému odstranění překážky provozu na pozemní komunikaci D1, k čemuž bývá firma vyzvána správcem komunikace. Aktuálně drží mimořádnou pohotovost přímo na dálnici, a to od dnešního rána až po dobu dokončení úprav v rekonstruovaném úseku mezi 90. a 104. kilometrem dálnice.

„Vozidla máme od středy devatenáctého prosince rozmístěna na dálnici D1 na exitu 90 Humpolec a na exitu 104 Větrný Jeníkov,“ uvedla mluvčí PRETOLU Zuzana Rodová s tím, že pokud by tato prvosledová technika nestačila, jsou připravené další posádky v areálu firmy na Vystrkově (cca 300 metrů od exitu 90), které v případě potřeby vyjedou podpořit techniku rozmístěnou na dálnici D1.

Na 90. kilometru je připraveno jedno vozidlo pro odtah nákladních vozidel a jedno odtahové vozidlo vybavené hydraulickou rukou pro odtah osobních a středně těžkých nákladních vozidel.

Na 90. kilometru D1 držíme pohotovost s odtahovým a vyprošťovacím speciálem a s odtahovým vozidlem vybaveným hydraulickou rukou

Na kilometru 104 je k dispozici odtahové vozidlo pro odtah nákladních vozidel, jedno pro odtah osobních vozidel a jedno malé zásahové vozidlo.

Technika PRETOLU na 104. km dálnice D1

Další pohotovostní technika je připravena v areálu firmy na Vystrkově u Humpolce

I ve čtvrtek 20. 12. jsme na místě. Foto z nájezdu na D1 na 90. km u Humpolce