Činnost

Při shromažďování a dalším zpracování osobních údajů při výkonu činnosti postupuje společnost PRETOL v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Informace o nakládání s osobními údaji zákazníků jsou ke stažení zde.

Jeřábnické služby

Nabízíme komplexní jeřábnické služby – vyprošťování havarovaných vozidel, jeřábování na stavbách i jednorázovou manipulaci s těžkými břemeny.

Odtahová služba a nadrozměrná přeprava

Speciální a vysoce kvalitní technikou vyprostíme a odtáhneme havarovaná nebo nepojízdná osobní vozidla, nákladní vozidla, přívěsy, návěsy, vozidlové soupravy a autobusy. Přepravujeme nadrozměrné náklady v Česku i mezinárodně.

Servis nákladních vozidel

Servis všech typů nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN. Provádíme veškerý záruční i pozáruční servis vozidel MAN, jako jsou pravidelné prohlídky a výměny olejů.

Prodej náhradních dílů pro nákladní vozidla

Kontakt pro objednávky naleznete zde.

Autodíly pro vozy BMW

Nabízíme také prodej náhradních dílů pro vozy BMW.

Zámečnická dílna

Provádíme sváření železných a pozinkovaných konstrukcí, svařování nerezu, mědi, hliníku a jeho slitin metodou TIG – opravy hliníkových nástaveb.

Stavební činnost

Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí, komunikací, chodníků, zpevněných dopravních a průmyslových ploch, zemní práce a terénní úpravy, demoliční práce.

Karosárna a lakovna

Naše karosářská dílna se zabývá převážně opravami nákladních vozidel. Lakování provádíme v novém moderním boxu od společnosti LAGOS o velikosti 17,72 m x 6,1 m x 4 m, lakýrnickým materiálem od renomované společnosti SPIES HECKER, a to vše v rukách vyškolených lakýrníků.

Likvidace následných škod

Nabízíme opravy svodidel, protihlukových stěn, dopravního značení, oplocení dálnic a silnic I. tříd, úpravy poškozených krajnic a příkopů + opravy a úpravy ostatních silničních segmentů. Dále nabízíme likvidaci uniklých ropných látek a prodej sorbentu.

Myčka vozidel

Provádíme kvalitní ruční mytí vnějšku a vnitřku nákladních vozidel i osobních vozidel v nově zprovozněné myčce nákladních vozidel.

Naši partneři

Hasičský záchranný sbor ČR

Policie České republiky

Ředitelství silnic a dálnic ČR