Karosárna a lakovna

Prezentaci o činnosti karosárny a lakovny můžete zhlédnout zde.


Karosárna pro opravy osobních i nákladních vozidel

Naše karosářská dílna se zabývá převážně opravami nákladních vozidel (MAN, Volvo, Renault, Mercedes-Benz, Iveco, DAF, Scania atd.), a to kompletním rozsahem činností potřebných při poškození v dopravní nehodě či jinou kolizí. Umíme tedy rovnání rámů vozidel, a to jak za studena, tak pomocí nejnovějšího indukčního ohřevu, opravy a rovnání kabin včetně výměny jednotlivých dílů.

Pro tyto práce jsme vybaveni rovnacími systémy od světového výrobce tohoto vybavení, a to společnosti JOSAM, které obsluhuje tým profesionálního personálu, což je zárukou kvalitně odvedené opravy.

Mimo oprav nákladních automobilů se také zabýváme karosářskými opravami osobních vozů všech značek.

Lakování

Lakování provádíme v novém moderním boxu od společnosti LAGOS o velikosti 17,72 m x 6,1 m x 4 m. Používáme lakýrnický materiál od renomované společnosti SPIES HECKER. Naši vyškolení lakýrníci se postarají o kvalitní vzhled jakéhokoliv lakovaného povrchu.

Nejen to Vám však může nabídnout naše karosářská a lakýrnická dílna. Také jsme smluvním partnerem některých pojišťoven, a nejen pro ty smluvní provádíme kompletní komunikaci a dokončení pojistné události až do vystavení krycího dopisu. To vše provádíme pro vozidla všech značek.

Objednávka lakovny

Radek Höfer
tel:+420 778 773 856
e-mail: r.hofer@pretol.cz

Provádíme lakování všech typů vozidel a jejich rámů kvalitními materiály značky SPIES HECKER jak pro nákladní, tak i pro osobní vozidla, včetně lakování nástaveb, v lakovacím boxu o rozměrech 17,72 m x 6,1 m x 4 m.