Likvidace následných škod

Nabízíme opravy svodidel, protihlukových stěn, dopravního značení, oplocení dálnic a silnic I. tříd, úpravy poškozených krajnic a příkopů + opravy a úpravy ostatních silničních segmentů. Dále nabízíme likvidaci uniklých ropných látek a prodej sorbentu.

Prodej absorpčních a těsnicích látek

Název látky Použití
Havarijní tmel 1l(1.4kg) Hotový tmel pro nouzové utěsnění otvoru, okamžitá aplikace, dobré tvarovací schopnosti.
Suché granule 22l(22.6kg) Nejjednodušší prostředek pro nouzové utěsnění otvoru, rychlá aplikace, lze použít za jakéhokoli počasí.
Těsnící deska (20x20x2cm) Ohebná deska vhodná pro utěsnění kanalizačních vpustí, rychlá aplikace, vysoká přilnavost a odolnost; lze řezat.
Rohož silná (50x40cm) absorpce 12.4l Lze použít jako podložku pod stroje, ze kterých kape olej, nebo na pracovní stoly jako ochranu stolu pod znečištěné nářadí a součástky.
Sorbční koberec 1m (100x40cm) absorpce 0.75l Vhodný jako prevence, udrží pracoviště čisté, vhodný při náhlém úniku agresivních kapalin.
Sorbční norná stěna (20x300cm) absorpce 65l Díky okům a karabinám lze spojit více norných stěn, vysoká sorpční kapacita, po úplném nasycení neustále plave, na vodě vydrží až 1 rok.
Sorbční Had CSM8120 (8x120cm) absorpce 4l Vhodné v situacích, kdy je potřeba rychle zastavit uniklou kapalinu. Lze je použít i provozech, kde dochází ke stálým úkapům kapalin. Snadno se tvarují a dobře se s nimi manipuluje.
Sorbční Had OSM8120 (8x120cm) absorpce 7.75l Vhodné v situacích, kdy je potřeba rychle zastavit uniklou kapalinu. Lze je použít i v provozech, kde dochází ke stálým úkapům kapalin. Snadno se tvarují a dobře se s nimi manipuluje.
Sorbční polštář (30x35cm) absorpce 7.75l Vhodné v nouzových situacích, kdy je potřeba rychle nasát uniklou kapalinu. V provozech, kde dochází ke stálým úkapům kapalin je lze použít jako náplň do úkapových vaniček. Snadná manipulace.
Absodan Plus 10kg absorpce 13l Porézní drobné granule, rychlá sorpce, vhodný k úklidu kapalin z vozovek, chemicky netečné, nízká prašnost.
ÖL-EX celoroční 19kg absorpce 17l Sorbent odpuzující vodu, používá se především za mokra a sněhu na vozovky, ale i v průmyslu a stavebnictví. Náhrada za Vapex.
Spilkleen Granules 18kg absorpce 12l Nehořlavý, vhodný pro práci s chemikáliemi, vhodný k likvidaci kyselin, zásad, ropných látek i vody. Lze jej použít k neutralizaci kyselin. Je jediným sorbentem vhodným k likvidaci 50% roztoku hydroxidu sodného.
Spilkleen Oil Selective 5kg absorpce 13l Zásahový sorbent na vodní hladiny, plave, saje pouze látky na ropné bázi, biologicky odbouratelný, spalitelný, vysoce sorpční. Náhrada za Vapex.
Absorbent 10kg absorpce až 20l Víceúčelový, snadné čištění ropných látek, rychlá absorpce, až o 50 % lepší absorpční schopnosti. Především k čištění a úklidu kapalin na vozovkách. Betonové, asfaltové a porézní plochy zůstávají po aplikaci čisté a suché.

Kontakt

tel.: +420 777 874 613
e-mail: j.uchytil@pretol.cz

Telefonní seznam