kariéra

Obsazujeme novou pracovní pozici: rozpočtář/přípravář

Do našeho kolektivu v Humpolci (Vystrkov) přijmeme nového zaměstnance pro úsek stavební činnosti.

Náplň práce:
  • tvorba rozpočtů/nabídek do obchodních soutěží
  • zodpovědnost za úplnost a formální správnost zpracování nabídek
  • porovnání a vyhodnocení nabídek
  • spolupráce při přípravě stavby (HMG, TePř apod.) a přípravě fakturace

Požadujeme:
  • vzdělání SŠ stavebního směru
  • praxe min. 1 rok
  • znalost MS Office (Excel)
  • schopnost čtení ve výkresech
  • znalost rozpočtářského programu (ASPE, BUILDpower)
  • chuť pracovat a vzdělávat se, samostatnost, časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • perspektivní práci ve stabilní české společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • stravenky
  • přátelský kolektiv, firemní akce
  • nástup možný ihned

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kontaktní osoba: Martina Jouklová Osvaldová (m.osvaldova@pretol.cz, +420 776 627 277)

HOTLINE - NONSTOP

  HOTLINE 1205
 Odtahová služba +420 777 555 067
 Servis vozidel +420 778 481 581

Dálnice D1
EXIT 90