Ze zákulisí

Na havlíčkobrodském půlmaratonu měl i PRETOL své želízko v ohni

Sedmý ročník Havlíčkobrodského půlmaratonu se uskutečnil v neděli 15. září. V závodě změřilo své síly 122 běžců.
Jedním ze závodníků byl Milan Adamec, vedoucí nadrozměrné přepravy naší společnosti. "Mým cílem, který jsem si stanovil před závodem, bylo uběhnout půlmaraton do dvou hodin. Moc jsem tomu však nevěřil," svěřil se Adamec. Svůj cíl však splnil - doběhl v čase 01:55:07.31, a umístil se tak na krásném 33. místě ve své kategorii mužů 20–39 let. Při trénování na trať o délce 21 kilometrů navíc nasbíral 21 000 bodů v aplikaci EPP - Pomáhej pohybem, o níž jsme psali již dříve (článek si můžete přečíst zde). Gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů! Na kompletní výsledkovou listinu se můžete podívat zde